Oferta dla firm i agencji reklamowych

600645 488138411223294 1709102801 n

 Kliknij aby powiększyć

OFERTA:

PROPONUJEMY PROFESJONALNE SHOW TANECZNO-ROZRYWKOWE
KONCERTY
TARGI
IMPREZY ESTRADOWE
IMPREZY PROMOCYJNE
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
FESTIWALE TANECZNE
WYDARZENIA SPORTOWE
POKAZY MODY
PREZENTACJE FIRMOWE
PROGRAMY TELEWIZYJNE
TELEDYSKI
FILMY REKLAMOWE

Jeśli poszukują państwo wrażeń artystycznych, nowatorskich i bardzo odważnych przedstawień tanecznych!. Jesteśmy otwarci na państwa pomysły oraz liczne inicjatywy, do których dopasujemy i wzbogacimy swój program. W zależności od wymagań, możemy zaproponować występy SOLO, DUETY, POKAZY GRUPOWE. Na życzenie - specjalnie przygotowany show! Dla wszystkich zainteresowanych nauką tańca - warsztaty okazjonalne podczas występu grupy. Zwracamy Państwu szczególną uwagę iż większa ilość tancerzy zwiększa efektowność występu, dlatego też na zasadniczej większości imprez tańczymy w pełnym składzie. Ilość występujących tancerzy – w zależności od potrzeb klienta. 

Podstawą naszej oferty są zatem występy taneczne (pokazy).
Warsztaty - ponadto prowadzimy także warsztaty taneczne.
Profil warsztatów - warsztaty prowadzone są przez 2 i więcej instruktorów, co umożliwia indywidualną pomoc uczestnikom zajęć, oraz pozwala prowadzić zajęcia dla wielu osób. W zależności od wymagań organizatora przedstawiamy następujące opcje:
Warsztaty prowadzone bezpośrednio przed lub po naszym występie oraz podczas imprezy, mające na celu zabawę, nie wymagającą od uczestników zgłębiania technik tanecznych. W trakcie swobodnej atmosfery uczymy układów, dających natychmiastową satysfakcję .
Warsztaty kierowane do osób interesujących się tańcem. Podstawą jest wyjaśnienie i przekazanie wiedzy na temat różnych technik tanecznych. Naświetlenie historii pionierów tańca Podczas warsztatów tego typu kładziemy nacisk na estetykę ruchu, koordynację, poprawność wykonania kroków, figur w związku z czym konieczne jest by osoby biorące udział w takich zajęciach miały luźny, niekrępujący ruchów strój.
Kursy - przeznaczone są dla tych osób, którym zależy na szybkim przyswojeniu podstaw wybranych technik tanecznych.
Lekcje indywidualne - bardzo efektywną metodę nauki tańca. Instruktor poświęca czas tylko Państwu, pozwala to na dokładniejsze i szybsze przyswojenie tanecznej wiedzy i praktyki. To Państwo sugerujecie tempo zajęć, poziom zaawansowania, ilość lekcji oraz termin i miejsce spotkań.

Lekcje, kursy i warsztaty dla dorosłych.
Ladies Salsa - tylko dla Pań (w każdym wieku) w przyjemnej atmosferze Panie poczują latynoską atmosferę. Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką, w czasie której pracujemy nad izolacja ciała. Salsa to wolność, swoboda ruchów, gracja, wdzięk, piękno.

Warsztaty i kursy taneczne:
- rezerwacje prosimy o wnoszenie opłat przelewem na konto podane poniżej najpóźniej w terminie 5 dni od daty zapisania na kurs lub warsztaty.
- inna wplata do uzgodnienia z menadżerem Marcinem Dubrownikiem - 502 032 419, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w sytuacji gdy liczba osób będzie zbyt mała, aby kurs i warsztaty mogły się odbyć, grupy bo takim samym poziomie zaawansowania będą łączone.
- w przypadku nieobecności kursanta lekcja przepada.

Kontakt - General Manager - Marcin Dubrownik tel. 502-032-419 
( lub dane kontaktowe w dziale kontakt).