Historia Szkoły Tańca

Historia Szkoły Tańca Top Toys rozpoczęła się w 1996 roku. Została założona przez Annę i Marcina Dubrownik. Obecnie wyselekcjonowany skład zespołu tworzy kilkudziesięciu wybitnych tancerzy-artystów. Już na początku działalności efekt zaangażowania trenera jak i tancerzy przyniósł serię udanych pokazów, turniejów i większych zawodów tanecznych. Tancerze natychmiast idą w ślady założyciela grupy, oczarowani wizją przyszłości, bez tchu rozpoczynają karierę. Coraz częściej napływają poważne oferty, profesjonalne przedsięwzięcia. Po kilku latach współpracy dochodzi jeszcze jeden element, mianowicie chęć zwyciężania, treningi zostały zwielokrotnione do maksimum, co zaowocowało ogromną ilością uzyskanych tytułów, wygranych festiwali najwyższej rangi, wzięcia udziału w teledyskach,filmach,programach telewizyjnych i wielu poważnych kampaniach.

Wszystko to co wydawało się dla młodych adeptów nieosiągalne, od teraz było najwyższym celem. Założycielka maksymalnie napędza, zakazuje rutyny, nakazuje poświęcenia i pracy. Pierwszorzędnym znaczeniem było wprowadzenie zmian na rynku tanecznym, tworzenie show na scenach z połączeniem wielu technik tanecznych dotąd uznanych za niemożliwe. Zmiana wizerunku dotychczasowej wizji tańca, wyjście ponad przeciętność, kreatywność, przekraczanie własnych możliwości, poprzez codzienne trening i szkolenia. Artyści Szkoły Tańca Top Toys wypracowali swój własny i rozpoznawalny styl. Przełożeniem jest między innymi wyżej wymieniony festiwal taneczny, w którym to następne pokolenia budują scenę tańca i jej przyszłość.

 

Anna Dubrownik - choreograf, trener grup.

Związana z tańcem od ponad dwudziestu lat. Koszalin jest główną siedzibą Szkoły Tańca Top Toys założonej w 1996r. w którym to rozwija się nasza przygoda, pasja oraz OGROMNE osiągnięcia. Ania Dubrownik obecnie szefowa Szkoły Tańca Top Toys wraz z formacją TOPTOYS triumfowała na krajowych i światowych imprezach tanecznych, początkujące grupy dotrzymywały im kroku zdobywając liczne nagrody. Tworzyła choreografię, wymyślała nowe układy, wspierała swoich podopiecznych. Ciągle doskonaliła własne umiejętności choreograficzne. Jest dyplomowanym instruktorem tańca, podnosi kwalifikacje, tancerze biorą udział w licznych warsztatach (m.in. w NY). Wszystko dla tańca. Skupia wokół siebie bardzo liczne grono miłośników i pasjonatów Street DANCE'u . Z czasem poszerzyła ofertę swojej SZKOŁY, o inne formy taneczne i zajęcia dla dzieci. Efekty pracy możemy podziwiać, na scenach całej Polski i Europy, artyści uświetniają swoim show imprezy kulturalne i sportowe, przedsięwzięcia realizowane przez domy kultury, wiele sukcesów telewizyjnych oraz wiele, wiele innych. Dzięki menadzerowi - Marcinowi Dubrownikowi - TOPTOYS DANCE SCHOOL poznała EUROPA

 

Marcin Dubrownik - menadżer, trener, sędzia

Zajmuje się przede wszystkim, przygotowaniem tancerzy pod względem kondycyjnym, gibkościowym, siłowym oraz akrobatycznym.

- trening wydolnościowy, poprawiający ogólną kondycję fizyczną

- trening kształtujący sylwetkę i poszczególne partie mięśni

- trening redukujący masę ciała i poziom tkanki tłuszczowej