Szkoła tańca TOP TOYS w Kołobrzegu

Profesjonalna szkoła tańca Top Toys w Kołobrzegu

Nasza szkoła Top Toys powstała w 1996 roku z miłości do tańca i chęci dzielenia się radością z innymi. Nasz wykwalifikowany zespół trenerów sprawia, że uczniowie wchodzą na wyżyny swoich możliwości. Dążymy do osiągania jak najwyższych celów, występujemy na arenie międzynarodowej. Każdego uczestnika zajęć traktujemy indywidualnie. Do ćwiczeń podchodzimy profesjonalnie, by miłością do tańca, akrobatyki czy fitness zarazić zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Bierzemy udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych i medialnych, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

W naszej szkole w Kołobrzegu oferujemy kurs tańca od poziomu dla początkujących, by każdy miał szansę nauczyć się wybranego stylu od podstaw. Najmłodszym polecamy zajęcia z miksu tanecznego. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, kładące nacisk na formy tańca nowoczesnego, takiego jak hip-hop czy jazz.  W przypadku dzieci świetnie sprawdzą się również zajęcia z akrobatyki, która wzmacnia całe ciało, rozwija uczestników pod kątem gibkości, siły i dynamiki. Dla małych dzieci gimnastyka oraz ruch są niezwykle ważne, ponieważ kształtują prawidłową sylwetkę, zapobiegają wadom postawy. Dorosłym polecamy zajęcia fitness, będące połączeniem trzech elementów: gimnastyki, akrobatyki i tańca. Lekcje odbywają się przy podkładzie muzycznym, na których uczestnicy wykonują elementy akrobatyczne, siłowe oraz kroki taneczne. Starszych uczestników zapraszamy również na warsztaty obejmujące taniec i aerobik, które wykorzystują trening siłowy oraz trening cardio.

Nasi tancerze układają również choreografię na pierwszy taniec dla nowożeńców.

Nasz zespół trenerów szkoli uczniów, którzy w przyszłości osiągają wysokie wyniki na scenie. Dążymy do wyjścia ponad przeciętność, przekraczania własnych granic poprzez codzienne treningi i szkolenia. Bezustannie się rozwijamy, by poszerzać ofertę naszych zajęć tanecznych.

Zapraszamy na kursy tańca do naszej szkoły w Kołobrzegu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

[table “17” not found /]
[table “18” not found /]

Kontakt: – Tel. 733 891 777

facebook/toptoysdance

facebook/stttkolobrzeg

KONTAKTMasz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej - zapraszamy do kontaktu.

Szkoła tańca Koszalin

Centrum Tańca Top Toys

ul. Jana Pawła II 4A

agencjatoptoys@wp.pl

Zapisy, informacje:

725 484 922

Występy, pokazy, show:

502 032 419

Nasze Filie

SŁUPSK

Centrum Tańca Top Toys

ul. Braci Gierymskich 2

733 891 777

KOŁOBRZEG

Regionalne Centrum Kultury "Kalmar"

ul. Solna 1

733 891 777

© 2017. Top Toys.